logo logo
Jedinečné steaky

Steakhouse U Starýho Billa

Je restaurací s typickou americkou a TEX-MEX kuchyní, zejména s širokou nabídkou steaků. Steaky připravujeme z mnoha druhů poctivě vyzrálého a pečlivě grilovaného masa z domácích i zahraničních chovů. Vedle tradičních partií a druhů, můžete u nás ochutnat i opravdové rarity – např. rakouské slámové hovězí, baskické Txogitxu, švýcarské Luma s ušlechtilou plísní, několik kategorií Wagyu, US Prime IBP nebo také RIB EYE.

Naprosta spokojenost!

Kdyz se neorientujete a nebo se nemuzete rozhodnout pri brouzdani jidelnickem, obsluha ma obrovske zkusenosti a rada vam poradi. Platba kartou samozrejmosti a obrovska vinoteka hned u vstupu na vyber vina k dispozici. Ocenuji i tematicke nabidky. Vzdycky neco zajimaveho.

Tomas Fribert

Skvělé drinky

Pití, které jinde neochutnáte

Z nápojů stojí za pozornost jedinečná nabídka tequil, bourbonů, whiskey, také bohatá vinotéka s moravskými i zahraničními víny a různé druhy amerického piva.

Příjemné prostředí

Příjemné nekuřácké prostředí

Na naše steaky jsme opravdu hrdí, vždyť jejich vysokou kvalitu stále zlepšujeme již od roku 1998. To vše v útulném, klimatizovaném prostředí ve stylu „old school saloon“. Parkování přímo před restaurací je samozřejmost.

MoooMooo

Chcete mít aktuální informace o našich akcích?